محل تبلیغات شما

از بعد از صحبت های اسکورسیزی درباره ی سینمای مارول و عنوان "شهربازی"به آن ها دادن،هر جا می روی دسته ای از آدم ها نشسته اند و در این باره حرف میزنند.برخی خیلی محکم از اسکورسیزی دفاع می کنند و برخی که ته دلشان مارول پسندند،می گویند"خب این بخش کاملا سلیقه ایست!" برخی دیگر هم کلا منتظرند ببینند اکثریت دست کیست!

درست است سینما بخش های مختلفی دارد و مارول بخشی از سینما است و این هم درست است که نحوه ی رویارویی با سینما متفاوت است و سرگرمی هم یکی از رویکرد های سینما ست،اما واقعا تا به حال کسی به این فکر کرده است که "من با چه چیزی سرگرم می شوم؟اصلا واقعا سرگرم می شوم؟یا سرم کلاه می رود؟".از همین الان بگویم،نمی خواهم بگویم کسانی که مارول می بینندو اونجر و این قضایا را دنبال میکنند ،آدم هایی سطح پایین و فلانند و اصلا نمی خواهم جبهه بگیرم.اصلا راهش هم جبهه گرفتن نیست.بیایید یک سری چیز ها را با هم مرور کنیم،همین.

سری بتمن نولان که ساخته شد،برخی سر و دست شکاندند و جامه دریدند که لامصب عجب چیزیست و انگار مارول خیلی بیشتر از پیش طرفدار پیدا کرد.جوکر هم بعد از آن قضیه محبوب دل ها شد.انگار یک جور نماد بیخودی و الکی از تنهایی و انزوا و خشونت و خلاصه باب میل تینج های امروز و دیروز و هر روزه!!!جز بتمن هایی که نولان ساخت،به علت استقبال زیاد ملت،خیلی فیلم های دیگری در سینمای مارول ساخته شد که حالا یا خوب بودند یا در چشم طرفداران مارول و نولان،با کیفیت نبودند."جالب است بدانید جرد لتو مزخرف ترین بازیگر جوکر بعد از سخنان اسکورسیزی با نقش جوکر خداحافظی کرد،و این دقیقا مثال طرفدارانی است که منتظرند ببینند اکثریت دست کیست بعد عمل کنند!"حالا هم اونجر و این سری سریال ها جایگاه محبوبی را بین طرفدارانشان پیدا کردند.

خلاصه این همه روده درازی کردم که بگویم الان خیلی ها با مارول سرگرم می شوند.پیش از این هم همینطور بود اما پیش از حرف های اسکورسیزی اگر در جمعی می گفتی" مارول؟جوکر؟بت من؟اونجر؟برو بابا!" اگر کتک نمی خوردی،حتما تیکه ی درشتی بهت می انداختند که "کلاسش به این فیلم ها نمی خورد!" و بعد تمام می شد.اما حالا انگار اسکورسیزی اکثریت را میخواهد تغییر دهد"حتی بیخودی و الکی".الان اگر در جمعی همان جمله ی قبلی را تکرار کنی،با تو موافقت می کنند و تلاش می کنند و تلاش می کنند بیشتر با شما هم صحبت شوند.اگر گفتید چرا؟چون اسکورسیزی گفته است!!!و اکثریت و اعتبار این بار با اسکورسیزیست و اهمیتی ندارد اشتباه بگوید یا درست!!

اضافه=پیش از این راجع به سرگرمی در سینما یا تفکر و فلان در سینما نوشته بودم،الان فقط این ها را نوشتم که بدانید در یک جمع چگونه حرف بزنید که طرد نشوید!!!!!!

در دنیای تو ساعت چند است.صفی یزدانیان.

فصل جدید ریک و مورتی.

سینمای مارول یا همان"شهربازی" که اسکورسیزی گفت!

مارول ,هم ,ها ,اسکورسیزی ,سینما ,های ,می کنند ,سینمای مارول ,و این ,کنند و ,پیش از ,منتظرند ببینند اکثریت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امنیت